Hakkımızda - Bursa Parke

Zirvedeki Kalitenin Zemindeki Farkı !

logo
  • 0 224 305 00 44

  • erkan@parkebursa.com

  • İletişim Adresimiz

  • Kalemdar Külliye Karşısı

  • 08:00 - 18:30

  • Pazartesi - Cumartesi

Hakkımızda

1996 yılında dinamik bir kadro ile parke sektöründe başladığımız çalışmalarımıza ,kazandığımız tecrübe, deneyim ve birikimler doğrultusunda 1999 yılında sektörün artan ihtiyaçlarına kaliteli  bir hizmet vermek amacıyla Güçlü Parke ismindeki firmamızı kurup parke satış ve montajına başladık.

Parke sektöründe en iyi olmak için yenilikleri yakından takip edip müşteri memnuyetini ilke edinerek zemin dekorasyonu alanında deneyimli personellerimiz ile satış öncesi ve sonrası verdiği hizmet kalitesinden ödün vermeden parke sektöründe faaliyetlerimizi devam ettiriyoruz. Azimli çalışmamız ve müşterilerimize verdiğimiz güven sonucu bize gösterdikleri teveccüh ile firmamızı daha da geliştirerek 2002 yılında ilk parke ithalatımızı da Kosova ile yaparak uluslararası temin kabiliyetimiz için ilk adımı attık.

2004 yılında yurt içi faaliyetlerimizi Laminat Parke ürünlerinin çeşitli Bayiliklerini alarak daha da hızlandırdık. Şu an ki 800 m² lik depo alanımz 70.000 m³'lük parke stoklarımızla müşterilerimizin ihtiyaçlarını anında tedarik ediyoruz. 2013 yılında inşaat sektöründe de faaliyetlerimizi başlatmış olup , kalite ve güvenden ödün vermeden yenilikçi , kalite ve güven temelli müşteri memnuniyetini , uzman çalışanlarımızla sektörde en iyi olmayı kendine amaç edinen şirketimiz , şu anda Bursa'da uygulama ve satış mağazası ile iş hayatına devam etmektedir.

Yandex.Metrica